REKLAMINĖS IR PREKYBINĖS ĮRANGOS GAMYBA mail Svetainės medis
KLAUSKITE |KONTAKTAI

Vizitinės kortelės

Vizitinių kortelių gamyba
Vizitinių kortelių gamyba
Vizitinių kortelių gamyba

Šiuo metu oficialūs įvairių visuomenės veikėjų susirinkimai, konferencijos, prezentacijos, mugės neapsieina be vizitinių kortelių, kurios tapo mūsų gyvenimo kasdienybe ir būtinu atributu. Jos naudojamos asmeniniam bei tarnybiniam susirašinėjimui, prisistatymui, kontaktams, kvietimams. Vizitinės kortelės yra labai patogios, nes atlieka kai kurias funkcijas už savininką.

Vizitinė kortelė yra individo skonio ir stiliaus bei atstovaujamos organizacijos atspindys. Paminėtina, kad vizitinės kortelės gali būti puikus įrankis formuojant ir vientisą visos organizacijos įvaizdį. Pirmiausia – vizitinė kortelė, parengta pagal bendrą įmonės stilių, trumpai informuoja, kokia veikla užsiima įmonė, atspindi kompanijos darbo pobūdi. Kaip nerašyta taisyklė, kuo svarbesnis asmuo, tuo paprastesnė jo vizitinė kortelė. Tokias vizitines korteles turi tik aukšto rango valstybės pareigūnai.

Lietuvoje vizitinės kortelės yra labai standartiškos ir vienodos. Tačiau tokioje dalykinio bendravimo principus geriausiai išmanančioje šalyje kaip JAV kiekviena įmonė savo firminiu stiliumi, taigi ir vizitine kortele, stengiamasi parodyti kompanijos įvaizdį. Svarbu ne tik tai, kas rašoma, bet ir koks pasirenkamas kortelės dydis, šriftas, popierius, spalva, logotipas. Paminėtina, jog vizitinė kortelė, elgesys ją paimant arba įteikiant sukuria pirmą įspūdį apie žmogaus asmenybę.

 
 
KLAUSKITE |KONTAKTAI
© 2023 | UAB “Advega” - REKLAMINĖS IR PREKYBINĖS ĮRANGOS GAMYBA