REKLAMINĖS IR PREKYBINĖS ĮRANGOS GAMYBA mail Svetainės medis
KLAUSKITE |KONTAKTAI

Spauda ant tento

Spauda ant tento

Spauda ant tento yra viena iš daugelio plačiaformatės spaudos galimybių. Tentas yra itin patvarus plastikas, atsparus mechaniniam poveikiui ir klimato svyravimams. Todėl spaudą ant tento galima rinktis tiek lauko, tiek vidaus reklamoms gaminti.
Matinis, turintis vos pastebimą armavimo sukurtą faktūrą tentas leidžia atkurti didelius, geros kokybės vaizdus. Iš toli gerai matomas ir akį pritraukiantis vaizdas yra kiekvieno reklamos užsakovo tikslas – tad spauda ant tento ypač populiari lauko reklamoms.
Reklaminiams tentams pritvirtinti gali būti ir dažniausiai yra naudojama pastato siena. Taip pat tentą galima tvirtinti ant metalinės konstrukcijos – stendo. Stendams galima pritaikyti apšvietimą -halogeniniai šviestuvai, LED šviestukai, aliuminio profilių apšvietimo sistema arba metalo halogeniniai šviestuvai.
 

Gamybos procesas

1. Maketas sumaketuojamas naudojant specializuotą programinę įrangą. Tentų gamybai failai turi būti paruošti naudojant CMYK spalvų gamą. Rekomenduojamas taškų skaičius – priklausomai nuo tento kabinimo vietos gali svyruoti tarp 50dpi ir 300dpi.
2. Paruoštas failas yra persiunčiamas į plačiaformatį spausdintuvą ir pradedami tento spausdinimo darbai.
3. Atspausdintas tentas yra ruošiamas apkalimui. Užlankstomi ir užlydomi tento kraštai, tai užtikrina ilgesnį tento eksplotavimo laikotarpį. Sukalami žiedai 10 – 12 mm skersmens, žiedai naudojami tento įtempimui. Klientui pageidaujant, atstumus tarp žiedų galime pamažinti arba padidinti.

 
 
KLAUSKITE |KONTAKTAI
© 2023 | UAB “Advega” - REKLAMINĖS IR PREKYBINĖS ĮRANGOS GAMYBA