REKLAMINĖS IR PREKYBINĖS ĮRANGOS GAMYBA mail Svetainės medis
KLAUSKITE |KONTAKTAI

Prekių stoveliai ir dėžutės

Informaciniai ir prekių stoveliai bei dėžutės
Informaciniai ir prekių stoveliai bei dėžutės
Informaciniai ir prekių stoveliai bei dėžutės

Informaciniai ir prekių stoveliai, kišenės bei dėžutės skirti įvairaus formato informacijai ir smulkioms prekėms talpinti, pagaminti naudojant baltą, spalvotą ar skaidrų organinį stiklą, PVC plastika, metalą, medieną ar kitą medžiagą. Lengvi ir stilingi stoveliai pagal paskirtį tinka talpinti įvairią informaciją arba smulkias prekes ir gali suteikti informacija apie kainas, prekių aprašymus, valgiaraščio meniu ir t.t.

Patys stoveliai būna kelių rūšių. Tai nusako kaip jie yra pastatomi.

L formos stovelių informacijos talpinimo dalis yra palinkusi 75 laipsnių kampu. Dėl trapecijos formos kojelės, šie stoveliai gali būti pastatomi tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

T ir V formos stoveliai yra pastatomi tik vertikalioje arba horizontalioje padėtyje (priklausomai nuo informacijos formato).

Kišenės informacijai talpinti taip pat yra tiek standartinių išmatavimų, tiek specialiai gaminamų pagal kliento pageidavimą. Kišenės prie pagrindo tvirtinamos įvairiausiais variantais: dvipuse lipnia juosta, tiesiog pakabinant ant kilputės ir t.t.

Dėžutės dažniausiai būna skirtos talpinti smulkias prekes kaip pavyzdžiui kosmetiką, gėrimus, saldumynus, suvenyrus, dovanas arba rinkti aukas. Dėl saugumo dėžutėse galima įmontuoti užraktą todėl į jas galima saugiai talpinti vertingas prekes. Dėžutės gali butį montuojamos tiek ant vertikalaus tiek ant horizontalaus paviršiaus.

Stoveliai, kišenės ir dėžutės gali būti įvairiai dekoruotos naudojant graviravimą ar lipdukus.

Mes teikiame šias paslaugas:

  • Stovelių ir dėžučių Projektavimas;
  • Stovelių ir dėžučių Gamyba;
  • Stovelių ir dėžučių Graviravimas;
  • Stovelių ir dėžučių Dekoravimas.
 
 
KLAUSKITE |KONTAKTAI
© 2023 | UAB “Advega” - REKLAMINĖS IR PREKYBINĖS ĮRANGOS GAMYBA